Back to homepage

Autorinės teisės

Jei nenurodyta kitaip, šio tinklapio ar bet kurios atskiros jo dalies autorinės ir turtinės teisės priklauso išskirtinai portalui „vecekrug.lt“. Bet kokia šiame tinklapyje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams.

Portalas „vecekrug.lt“ ir portalą administruojantys asmenys negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia nesantis susaistytas kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl tinklapyje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų, neatitikimų ar nekorektiško veikimo.

Griežtai draudžiama „vecekrug.lt“ paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „vecekrug.lt“ kaip šaltinį.

Ar žinote, kad?

Vecekrugo arba Senosios Smuklės kopa – aukščiausia kopa Kuršių Nerijoje. Kopos aukštis – 67,2 m, ji yra apželdinta mažaūgėmis kalnų pušimis. Kopa yra maždaug 1,5 km į pietus nuo Preilos, netoli Kuršių marių kranto. Viršuje yra nedidelė atvira aikštelė nuo kurios (kaip nuo aukščiausio taško) atsiveria vaizdai į Nidos bei Pervalkos miškus, taip pat į jūrą ir marias.

Pavadinimas kilęs iš kuršiškų žodžių „vece“ (senas) ir „kruogs“ (smuklė) bei primena kopos papėdėje stovėjusią smuklę.